Wydruki produkcyjne

ligatura waw Robert Wieczorek

Wydruki produkcyjne doskonale nadają się do przygotowania mokapów – są stabilne kolorystycznie, wystarczająco sztywne, aby uformować pudełko i nie pękają w miejscu bigowania. Polecam, ponieważ mokapy wykonane z wydruków produkcyjnych z Dobrego Koloru pomagają wygrać przetarg!

Wydruki produkcyjne

( Ligatura )

Other Testimonials

Przygotowanie poprawnego profilu dla monitora oraz dla papieru do drukarki fotograficznej nie jest łatwym zadaniem i nie mówię tylko o tym, że trzeba mieć wiedzę i odpowiednie narzędzia. Jest jeszcze szereg czynników, mniej lub bardziej istotnych, których nie uwzględnienie powoduje, że efekt naszej pracy jest przeciętny. dobrykolor nie pozostawia najmniejszego marginesu błędu a usługa jest przeprowadzona mega-profesjonalnie. Gorąco polecam.

Profil ICC monitor + drukarka

( Photobase IT Ryszrad Kajkowski )

Właśnie przekonałem się co znaczy odpowiednio przygotowany profil. W końcu uzyskuję kolorystykę porównywalną z proofem. Dodatkowo, odpowiednie ustawienie nasycenia daje spore oszczędności w atramentach i powoduje szybsze schnięcie. W przypadku stosowania stałego zasilania w ploterze, kalibracja pod konkretny materiał jest koniecznością. Koszt zwraca się natychmiast.

Profile ICC InkJet ploter

( Piotr Gil -- < Big Design > )
certyfikacja

Jest rewelacja ? To trzeba po prosu zobaczyć na własne oczy. Serwis uparcie twierdził że KIS profili nie obsługuje, i już. Może i nie obsługuje ale dobrykolor.pl wyjaśnił mi, że można profile ICC dodać do pliku zdjęcia i jakość fotek wychodzących z minilaba jest NIEPORÓWNYWALNIE lepsza. Polecam.

Profil ICC minilab

( Tadeusz Waszczyk FOTO-RONDO )
ICC profile minilab

Once again, nice work..!! More accurate colors straight from scanner, less photoshopping. Very happy with our new ICC for Epson V600 flatbed scanner.

Scanner ICC Profile

( -Kuvaamo Erja Ky, Finland- )

Jestem pod wrażeniem! Prawie nigdy nie drukowałam zdjęć, ponieważ moja domowa drukarka nie oddawała poprawnie kolorów. Po zainstalowaniu profilu ICC ze zwykłej, atramentowej, drukarki Canona wychodzą bardzo ładne obrazki. Już nie ma potrzeby tracić tuszu i papieru na wielokrotne próbne wydruki. Co ważne można używać nie tylko photoshopa ale również z lightrooma. Dziękuję. Polecam wszystkim!

Profil ICC drukarka foto

( Agnieszka Konieczna )