Proof cyfrowy – dobrykolor.

proof cyfrowy, certyfikowany proof cyfrowy

Dlaczego proof cyfrowy z certyfikacją – dobrykolor?

Ponieważ gwarantujemy: jakość, powtarzalność, szybkość, rzetelną certyfikację.  Często w proof cyfrowy z certyfikacją postrzegany jest jako dodatkowy niepotrzebny wydatek. Nic bardziej mylnego. Koszt wydruku proofa cyfrowego razem z przesyłką jest wielokrotnie niższy od kosztu całego nakładu ulotki, kalendarza, opakowania, banera, bilboardu itp… To przekłada się na oszczędność. Wielokrotnie mieliśmy sytuację w której nasz Klient dopiero na wydrukowanym u nas proof-ie cyfrowym nie tylko oceniał kolory ale znajdował błędy merytoryczne, literówki itp… Grafika ta była wcześniej już wielokrotnie oglądana sprawdzana i zatwierdzana. Jednak ostateczna akceptacja w formie podpisu na wydruku osoby odpowiedzialnej bardzo wyostrza uwagę i czujność. Oprócz standardowych profili ICC (ISO) można do nas przysłać swój własny profil z drukarni lub od dostawcy. Specjalny sposób profilowania naszego RIP-a EFI FieryXF umożliwia nam zasymulowanie (razem z rzetelną certyfikacją) jak będzie wyglądała grafika po wydrukowaniu u konkretnego dostawcy na konkretnej maszynie. Taki proof może być bardzo pomocny przy pierwszym nadruku lub być podstawą do reklamacji. Potrafimy dobrze symulować druk kolorów specjalnych Pantone PMS i to nie tylko jako apli ale również w układach CMY+PMS, CMY+PMS+PMS itp.. Warto być oszczędnym i zainwestować w dobrego proofa cyfrowego.

Dla kogo proof cyfrowy z certyfikacją – dobrykolor?

Naszą ofertę kierujemy do: agencji reklamowych, drukarni, wydawnictwa, freelancerów, firm mających swoje działy graficzne. Działamy również na zasadzie outsorcing-u robiąc proof-y cyfrowe bez naszego brandingu. W miejscu stopki na wydruku wstawiamy logo zamawiającego oraz dane z kontaktem do Państwa. Przesyłka kurierska opisana jest jak była by wysyłana z adresu Państwa firmy. Miło nam, że coraz więcej naszych Klientów postrzega markę dobrykolor jako symbol jakości i powtarzalności i umieszcza nasze logo jako symbol gwarancji najwyższej jakości.

Dobrykolor wartości dodane.

Cały czas rozwijamy się i zdobywamy doświadczenie. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów. Współpracujemy z drukarniami offsetowymi, rotograwiurowymi, flexograficznymi. Jesteśmy otwarci na nowe technologie w dziedzinie proofing-u cyfrowego. Mamy doświadczenie w kalibracji i profilowaniu. Potrafimy używać spektrofotometru jako narzędzia do poprawiania jakości naszej pracy a nie do straszenia producentów podczas pierwszych nadruków.

Zapraszamy do skorzystania z proofa cyfrowego z certyfikacją – dobrykolor!