Wznowienie Certyfikatu Jakości na 2019 rok dla Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fotografik w Piasecznie.

  • 0
dobrykolor certyfikacja laboratorium.

Wznowienie Certyfikatu Jakości na 2019 rok dla Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fotografik w Piasecznie.

Category:Profilowanie drukarek fotograficznych,Profilowanie i kalibracja monitorów,Profilowanie minilab

Fotografia to połączenie sztuki i techniki. Bez techniki zdjęcie będzie tylko dziełem przypadku a nie przemyślanym i zrealizowanym pomysłem oraz wizją fotografa. Studio i laboratorium fotografii cyfrowej Fotografik w Piasecznie łączy obydwie te cechy sztukę i technikę.

Po prawie roku od pierwszej certyfikacji sprawdziliśmy czy w codziennej pracy laboratorium stosowane stosowane są zasady zarządzania barwą w procesie reprodukcji. Przygotowane zostały nowe profile ICC dla wszystkich urządzeń drukujących używanych w codziennej pracy laboratorium. Sprawdziliśmy również poprawność i kalibracji monitora używanego do przygotowania prac klientów laboratorium.

Wszystkie zalecane przez dobrykolor procedury i zasady zarządzania barwą są stosowane w codziennej pracy laboratorium. Po roku ich stosowania znacząco zmniejszyła się ilość materiałów zużywanych przez laboratorium na drukowane próbki. Skrócony został czas konieczny do cyfrowej obróbki drukowanych w laboratorium zdjęć. Dzięki indywidualnie przygotowanym i stosowanym w czasie druku profilom ICC jakość otrzymywanych odbitek jest bardzo dobra i powtarzalna. Takie zasady działanie w pewnym stopniu przyczyniły się do uzyskania przez laboratorium II miejsca w konkursie Orły Fotografii w rankingu “Wybór klientów”. Fotografia to nie tylko sztuka to również technika i warto o tym pamiętać.

Z przyjemnością przyznajemy firmie Fotografik Certyfikat Jakości dobrykolor na rok 2019! Życzymy dalszych sukcesów, zadowolenia klientów oraz kolejnych nagród!

Dobrykolor gorąco poleca klientom Laboratorium Fotografi Cyfrowej Fotografik w Piasecznie!!!


Leave a Reply